پیشنهاد کاری از کانادا


مهاجرت به کانادا از طریق Arranged Employment یا Job Offer

Job Offer

پیشنهاد شغلی یا  Job Offer  برگه ای هست که یک کارفرمای کانادایی مبنی بر نیاز به استخدام یک کارمند از خارج از کشور کانادا صادر می نماید. این برگه برای دریافت ویزای موقت کار، مهاجرت از طریق استانی و مهاجرت از طریق دولت فدال کانادا  کاربرد دارد. در این برنامه به مهاجرت به کانادا از طریق Arranged Employment یا Job Offer پرداخته میشود.

وزارت مهاجرت دولت کانادا تعدادی رشته را مشخص نموده که هر کسی با داشتن یک سال سابقه در یکی از این رشته ها و کسب 67 امتیاز از جدول امتیازات میتواند واجد شرایط اقدام جهت مهاجرت به کانادا باشد.

Arranged  Employment زیر مجموعه ای از  Skill Workerمیباشد که طی آن فرد میتواند یک پیشنهاد کاری از کارفرمای کانادایی دریافت نماید. اما این  Job Offerبه خودی خود دارای اعتبار نمیباشد مگر اینکه به تایید اداره منابع انسانی و توسعه کانادا یا  HRSDC  برسد و یک تائیدیه به نام  AEO  یا  Arranged Employment Opinionصادر شود. در واقع AEO  پیشنهاد کاری را تائید مینماید. 

بطور کلی پیشنهاد کاری برای دو گروه کاربرد دارد. اول افرادی که شغل آنها در لیست رشته های اعلام شده وزارت مهاجرت وجود ندارد. پیشنهاد کاری به آنها کمک میکند که واجد شرایط تشخیص داده شوند. دوم کسانی که رشته آنها در لیست وجود دارد اما امتیاز آنها به 67 نمیرسد. در این صورت 10 امتیاز از طریق تائیدیه  AEOو 5 امتیاز به دلیل   Adaptabilityبه آنها تعلق خواهد گرفت.

با اینکه در این روش از مهاجرت اکثر متقاضیان با دریافت 15 امتیاز به حداقل امتیاز یعنی 67 میرسند. ولی باید توجه داشته باشند که نمره Basic  در IELTS  از نظر افسر پرونده مقبول نیست و افسر پرونده این اختیار را دارد که متقاضی را حتی با داشتن سوابق کاری خوب، پیشنهاد کاری تائید شده و امتیاز بالای 67 هم مردود کند به جهت اینکه مهارت زبان انگلیسی فرد با شغل مذبور مطابقت ندارد و افسر پرونده تشخیص میدهد که متقاضی ممکن است نتواند با کارفرما ارتباط برقرار کند.

 

 
 

 

 با ما تماس بگیرید

 

منوي كاربري

نام کاربری :
کلمه عبور :

 
 

Target Group Telegram chaneel

برای عضو شدن کلیک کنید

 
 

پیوند دولت های استانی

 prince edward island

تارگت گروپ

 

 

Welcome to Canada

تارگت گروپ

تورنتو

Welcome To Toronto

Target Group

 

تارگت گروپکليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي سازمان امور مهاجرتي تارگت گروپ محفوظ استتارگت گروپ

مهاجرت به کانادا | مهاجرت به کبک | تحصیل در آمریکا | شرایط مهاجرت به کانادا